Whatsapp Takip Yazılımı

0
199
Whatsapp Takip Yazılımı
Whatsapp Takip Yazılımı

Whatsapp takip yazılımı, adından da anlaşılacağı üzere, dünyanın en popüler uygulamalarından birisi olan Whatsapp’ın etkin olarak takip edilmesini sağlamaktadır. Öncelikle bu uygulamanın çok yoğun kullanıldığının ve buna bağlı olarak insanların özel yazışma ve görüşmelerinin neredeyse tamamı buradan yaptığının bilinmesi gerekiyor. Bundan dolayı, söz konusu uygulamadan elde edilecek olan bilgiler çok fazladır.

İnsanlar bazen çocuklarının bazen ise eşlerinin kimlerle görüştüğünü merak ederler. Bu meraka bazen şüphe bazen ise endişe neden olur. Söz konusu durumda doğan ihtiyacın giderilmesi için insanlar sevdiklerinin en önemli iletişim aracı olan Whatsapp’ı daha yakından takip etme ihtiyacı hisseder. Fakat bunun açık bir şekilde yapılması imkansız olduğu için devreye telefon takip yazılımı girer ve bu sayede insanlar sevdiklerinin görüşmelerini fark ettirmeden takip etme imkanı yakalamış olur.

Whatsapp Takip Yazılımı Ne Yapar?

Whatsapp takip yazılımı, son derece gelişmiş kodlamaların bulunduğu bir programdır. Söz konusu program sayesinde insanların Whatsapp’ta neler yaptığı anlık olarak takip edilebilir. Bu yazılımın elde edeceği bilgiler şu şekildedir:

  • Yapılan yazılı görüşmelere erişim
  • Sesli ve görüntü görüşmeleri anlık olarak dinleme ve kaydetme
  • Arkadaş listesini görme
  • Geçmiş görüşmelere ulaşma
  • Gelen ve gönderilen resimlere ve diğer dosyalara erişme
  • Durum paylaşımlarını görme

Yukarıda yer alan işlemler, Whatsapp takip programı tarafından yerine getirilen işlevin ne kadar önemli olduğunun anlaşılması adına son derece önemlidir. Bu yazılım sayesinde Whatsapp’a dair her türlü bilgi elde edilebilmektedir.

Whatsapp Takip Yazılımı Fark Edilir Mi?

Whatsapp takip yazılımı, el ile kurulması gereken bir programdır. Yani SMS ya da Whatsapp üzerinden el değmeden, uzaktan kurulum söz konusu değildir. Whatsapp takip programı kurulumu, bu şekilde yapıldığı için program, cihazda tam bir hakimiyet sağlamaktadır ve sistem tarafından engellenmemektedir.

İçerisinde yer alan özel kodlar sayesinde tamamen arka planda çalışan program, ekrana bildirim göndermediği gibi bildirim ışığının yanmasına da neden olmamaktadır. Buna bağlı olarak hedef telefonu kullanan kişi tarafından fark edilmesi neredeyse imkansızdır. Söz konusu durum, kullanıcılara büyük bir avantaj sağlamakta ve farklı bilgileri rahatlıkla elde etmelerine neden olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here