Casus Yazılım Kurulumu

0
226
Casus Yazılım Kurulumu
Casus Yazılım Kurulumu

Casus yazılım kurulumu hakkında bilgi vermeden önce bu programların ne işe yaradığına bakmak gerekir. Bu uygulamalar kısaca merak ettiğimiz kişiler üzerinde kontrol sağlamak, onları yönlendirmek için kurulur. Hedef kişinin cihazına kurulan telefon dinleme programı ile onun tüm bilgilerine ulaşılabilir. Daha da genişletecek olursak alınan ya da gönderilen mesajlara, aranan ya da cevapsız çağrılara, kimlerle görüştüğüne, kişinin rehberine varıncaya kadar bilgi edinilebilir.

Sosyal medyadaki hareketlerinden telefon görüşmelerine, ortam dinlemeden cihazdaki görüntülere dosyalara kadar bilgi sahibi olunabilir. Bu bilgiler ışığında izleyen kişinin fark ettiği olumsuz bir durum, müdahale edilerek bertaraf edilebilir.

Casus Yazılım Kurulumu Nasıl Yapılır?

Casus yazılım kurulumu için android bir cihaza sahip olmak gerekir. Uzaktan arama ya da mesaj yoluyla kurulamayacağı için hedef cihaz kişinin elinde olmalı ve kurulumu kendi yapması gerekir. Çok kısa bir süre içerisinde kurulan uygulama ile telefon takip sürecine başlanır. Kurulum konusunda sorun yaşan kişiler nasıl kurulduğuna dair internette videolara ulaşabilir.

Sonrasında ise uygulamadaki panelden hangi bilgiye ulaşılmak istendiği seçilir. Eş zamanlı olarak hedef cihazın gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler kişiye bilgi olarak döner. Kişi isterse telefon konuşmalarını kaydedip uygun bir zamanda da dinleyebilir. Bu özellikleri ile oldukça kullanışlı olan telefon dinleme programı gizli çalışır. İzlenilen kişinin hiçbir zaman bundan haberi olmaz. Hatta kişi konuşmalara konferans şeklinde üçüncü kişi olarak dâhil olsa bile fark edilmez.

Bütün bu işlevlerin yapılabilmesi için her iki cihazında internet erişimi olması gerekir. Aksi durumda takip etme gerçekleştirilemez, kişi istediği bilgilere verilere ulaşamaz.

Casus Yazılım Fiyatları

Casus yazılım kurulumunun nasıl yapıldığı anlatıldıktan sonra casus yazılım fiyatları konusuna değinilebilir. Telefon takip programlarının fiyatını merak edenler için net, tek bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Bunun sebepleri ise bu yazılımların aynı şekilde tek, standart bir özelliğe sahip olmamalarından kaynaklanmaktır.

Casus yazılım kurulumu yapmak isteyen kişi programda aradığı özelliğe göre fiyatlar değişecektir. Ayrıntılı bilgi edinme, programın kullanışlılığı, güvenirliği, kurumsal firmadan alınması fiyatlar üzerinde etkilidir. Fakat güvenlik için mutlaka kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here