Skype Takip

0
246
Skype Takip
Skype Takip

Skype takip uygulaması ile önem verdiğiniz, sorumluluğunuzda olan kişileri takip edebilirsiniz. Skype günümüzde çok yaygın şekilde kullanılan sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma alanlarından biridir. Dünyanın neresinde olursa olsun kişilerle ücretsiz görüşülebilir, ister resim ister metin paylaşımında bulunulabilir. Microsoft kurulumunun bir parçası olan Skype için telefon numarasının bir önemi yoktur.

Skype takip yazılımı yakınını izlemede bulunmak isteyen kişiler için bir seçenektir. Öncelikle bu uygulamanın cihaza kurulması gerekir. Kurmak için android bir telefon kullanmak ve bu telefona fiziksel olarak ulaşmak gerekir. Hedef kişinin haberi olmadan yapılacak kurulum oldukça basittir. Nasıl kurulacağı hakkında şüpheye düşen, problemsiz kurmak isteyenler için internette videolar mevcuttur. Çok kısa sürede kurulan Skype takip yazılımı ile artık merak ettiğiniz kişiyi uzaktan izleyebilirsiniz.

Skype Takip İle Hangi Bilgilere Ulaşabiliriz?

Skype iletişim platformu üzerinde gerçekleştirilen her hareketten haberdar olunabilir. Bunları daha geniş bir şekilde anlatacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Skype üzerinden gerçekleştirilen sesli arama, görüntülü arama bilgileri, bunların tarihleri
  • Skype uygulaması ile görüşülen kişilerin listesi
  • Mesajlaşma içerikleri, mesajlaşma tarih bilgileri
  • İzlenilen kişinin konum bilgisi
  • Skype ile paylaşılan dosyalar, görüntüler

Bu bilgiler doğrultusunda kişi takip ettiği kişinin düşüncelerini hatta planlarını öğrenebilir. Olumsuz, hoşa gitmeyen bir durum varsa gerekli önlemi önceden alır ve olası problemlerden kişiyi uzaklaştırmış olur.

Skype Takip Fark Edilir Mi?

Bu uygulamaların kullanımı sırasında hedef kişinin takipten haberi olmaz, izlendiğine bilgilerine erişildiğine dair kişiye rapor verilmez. Anlaşılması mümkün olmadığı gibi fark etmediği sürece silinmesi de mümkün değildir.

Skype takip programı satın almak isteyen kişiler güvenilirliği noktasında emin olmalı, ayrıntılı araştırma yapmalıdır. Kurumsal olmayan firmadan alınan, arada satış yapan, lisans almamış hatta ücretsiz olduğunu söyleyen kişilere ve programlara itibar edilmemelidir. Bu kişilerin de başkalarının bilgilerini elde etmek isteyen kişiler olabileceği akıldan çıkmamalıdır.

Skype takip yazılım fiyatları farklılık göstermektedir. Her yazılımın kendi içinde özellikleri vardır, bu özellikler doğrultusunda fiyatlar değişmektedir. Dikkat edilecek en önemli husus güvenilir olmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here