Casus Telefon Dinleme

0
290
Casus Telefon Dinleme
Casus Telefon Dinleme

Casus telefon dinleme programı ile artık merak ettiğiniz kişileri uzaktan izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz kişilerin şüpheli davranışlarından emin olabilir ya da yaşlı bir yakınınızın konum bilgisine ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun planları, düşünceleri ya da çevresi hakkında bilgi sahibi olabilir, eğer bir işverenseniz personelin bilgisi dâhilinde iş telefonlarını dinleyebilirsiniz.

Buna göre uzaktan takip; daha olumlu, daha verimli, daha huzurlu olmak adına yapılan karşılıklı iyiliği ön gören bir davranıştır. Son zamanlarda çevremizde ya da dünyada gerçekleşen olaylar insanların tedirginliğini artırmıştır. Ancak bunun yanında yaşam şartları sevdiğimiz kişileri korumak adına her an yanlarında olmayı da engellemektedir. Böyle durumlarda kişinin içinin bir nebze rahatlaması adına uzaktan da olsa takip etme ihtiyacı doğmuştur.

Casus Telefon Dinleme Neden Yapılır?

Casus telefon dinleme yazılımı bu gibi durumlarda kullanılmaya çok elverişli bir uygulamadır. Şöyle ki;

  • Telefon dinleme programı ile tüm görüşmelere erişilebilir, gerekirse kayıt altına alınabilir.
  • Mesajlaşma alanındaki tüm içeriklerin tarihleriyle birlikte bilgisine ulaşılır.
  • Telefonun bulunduğu ortam dinlenebilir ve takip edilen kişinin çevresi düşünceleri belki de niyetleri hakkında bilgi sahibi olunabilir.
  • Cihazın galerisine, takvimine aldığı notlara kadar haberdar olunur.
  • E-posta kutusu içerikleri, tarihleri hakkında bilgi edinilir.
  • İnternet tarama geçmişi öğrenilir.
  • Cihazın bulunduğu yerin konum bilgisine ulaşılır. Gün içinde kişinin nerelerde olduğu hakkında bilgi alınmış olur.
  • Sosyal medya etkinliklerine ulaşılır.

Casus Telefon Dinleme Kurulumu

Casus telefon dinleme yazılımı kurulumu ise şu şekilde gerçekleştirilir. Anroid özellikli akıllı telefona tercih edilen yazılım, izleyen kişi tarafından fiziksel olarak kurulur. Cihazdan uzakta iken kurmak mümkün değildir. Kurulum basamakları oldukça kolay olmasına karşın internette ilgili videolar bulunabilir. Bu videolar izlenerek üç dakikalık kısa bir süre içerisinde kurulum gerçekleştirilir. Telefonda internet erişimi takip için önemli bir noktadır.

Casus telefon dinleme programı fiyatları hakkında standart bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Her programın kendi içinde farklı özellikleri vardır. Fiyatları etkileyen başka bir etmen ise program satın alınan firmanın kurumsal olması, güvenilir olmasıdır. Bu kurumlar lisans almış ürünleri kullanıma sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here