Telefon Takip Programları

0
209
Telefon Takip Programları
Telefon Takip Programları

Telefon takip programları, insanların sevdiklerini koruma çabasına destek veren önemli yazılımlardır. Kullanım alanı son derece geniş olan bu yazılımlar, sadece Android sisteme sahip cihazlarda çalışmakta ve telefon dinleme işleminden konum tespitine varıncaya kadar farklı işlevleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Böylece insanlar sevdiklerini, fark ettirmeden tehlikelerden koruma imkanını elde etmiş olmaktadır.

Casus yazılım da denilen bu programları kullanan kişiler incelendiğinde, hayatın farklı kesimlerinden kişiler olduğu görülmektedir. İşverenler çalışanlarını sahada takip etmek, insanlar çocuklarının gün içinde neler yaptığını öğrenmek, kişilerin eşleri hakkında duydukları şüpheyi karar bağlamak ve benzer durumlar için söz konusu yazılımlar kullanılabilmektedir.

Telefon Takip Programları Nasıl Yüklenir?

Telefon takip programları için ayrıntılı bilgilendirme videoları bulunmaktadır. Söz konusu videolar incelendiğinde, kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Telefon takip yazılımları kurulumu yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında gizlilik gelmektedir. Hedef telefon ile sadece 3 dakika baş başa kalarak bu programın gizli bir şekilde kurulması, elde edilecek sonuçların sağlıklı olması adına son derece önemlidir. Eğer bu işlem gizli bir şekilde yapılmaz ise ilgili kişi programı format atarak silecek ya da telefonu eskisi gibi kullanmayacak ve belki de yanında dahi taşımayacaktır. Gizli kurulum bundan dolayı çok önemlidir.

Telefon dinleme programı kurulumu, normal bir uygulama kurulumuna çok benzemektedir. Öncelikle ilgili programın kurulum dosyası ya internet üzerinden indirilmeli ya da bilgisayardan telefona aktarılmalıdır. Daha sonra ise uygulama kurulmalıdır. Bu aşamada bilinmesi gereken husus, yükleme işleminin fiziki olarak yapılması gerektiğidir. Yani uzakta SMS ya da farklı bir şekilde el değmeden yükleme yapılması söz konusu dahi değildir. İnsanların bu tür iddialara inanamaması ve dolandırıcılardan uzak durması gerekir.

Telefon Takip Programları Fiyatları

Android cihazlarda çalışabilen telefon takip programları, telefon dinleme, ortam izleme, ortam dinleme, konum tespiti, mobil uygulamalara erişim, telefonun menülerine giriş ve ekranı canlı izleme gibi çok sayıda işlemi yapabilmektedir. Bundan dolayı da her geçen gün bu programlara olan ilgi artıyor. Bu ilgi fiyatların araştırılmasına da neden olmaktadır.

Telefon takip programı fiyatları, tercih edilecek yazılımın özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Ne kadar fazla özellik ve gelişmiş teknoloji var ise ödenecek olan tutar o kadar fazla olacaktır. Bunun dışında lisanslı olan programlar nispeten biraz daha pahalıdır. Arada satılan, tam olarak ne olduğu belli olmayan ve ciddi güvenlik riski taşıyan programlardan uzak durulması gerekiyor. Çünkü bunların tercih edilmesi, kişisel bilgilerin çalınması ya da maddi kayıp olarak sonuçlanabilir.

Bütün bunların haricinde telefon takip programları, lisanslı olarak satın alınmalıdır. Çünkü diğer seçenekler yasal değildir ve bunlar üzerinden yapılan dinlemeler sorun oluşturabilir. Fakat lisanslı olanlar da böyle sorunlar yoktur ve insanlar sevdiklerinin güvenlikleri için kullanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here