Telefon Dinleme Yazılımı

0
224
Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı, günlük yaşamda karşılaşılan bir takım olumsuzlukların önceden tespit edilerek engellenmesini sağlamaktadır. Söz konusu yazılımlar, özel olarak geliştirilmiş olup, sadece dinleme değil çok sayıda işlemin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Fakat bu aşamada bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmakta ve bunlara göre hareket edilmesi gerekmektedir.

Program hakkındaki hususlara değinmeden önce, bunların sadece iyi niyetli kullanımlar için geliştirildiğinin bilinmesi gerekiyor. Bazen çocuğunu merak eden bir babanın, bazen ise kaybolacağını düşündüğü hasta babasından endişelenen çocuğun ihtiyaçlarını etkin olarak gidermektedir. Bu tür amaçlar için kullanıldığında çok etkili sonuçlar veren telefon dinleme yazılımları, son dönemlerde insanlar tarafından çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Telefon Dinleme Yazılımı Kurulumu

Telefon dinleme yazılımı tarafından sağlanan avantajlardan yararlanmak için kullanıcıların öncelikle kurulum yapması gerekmektedir. Bu aşamada bilinmesi gereken en önemli bilgi, telefon takip yazılımı Android cihazlar için geliştirildiğidir. Dolayısıyla da farklı sisteme sahip olan cihazlarda çalışmamaktadır. Bu aşamada insanların aklına ilk olarak iPhone gelmektedir. Bilindiği gibi iPhone IOS sisteme sahiptir ve telefon dinleme programı IOS sistemde çalışmamaktadır.

Kurulumun yapılabilmesi için öncelikle kurumsal bir firmadan bu programın satın alınması gerekir. Telefon dinleme yazılımı satın al işlemi yapıldıktan sonra ise kuruluma geçilebilir. Burada kullanıcıların zorluk yaşamaması için internette yer alan videolar kullanılabilir. Kurulum basit olmasına karşın bu videolar sayesinde daha sorunsuz bir şekilde kurulabilir. Telefon dinleme programı kurulumu, hatasız bir şekilde yapıldığında sadece 3 dakika sürmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Telefon dinleme yazılımı kurulumu, sorunsuz bir şekilde yapıldıktan sonra panel ile hedef telefon arasında direkt bağlantı kurulacaktır. Bu aşamadan sonra ise dinleme işlemi başlanabilir. Bunun için kullanıcıların ekstra manuel bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Casus yazılım adıyla da bilinen bu programlar, yüklendikleri telefonun kontrolünü tamamen ele geçirmekte ve buna bağlı olarak istenilen her türlü bilgi elde edilmektedir. Hatta bundan dolayı ilgili cihazlara casus telefon adı dahi verilmektedir. Bu programın yapabildikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi suretiyle konum tespiti
  • Mikrofon üzerinden istenildiği zaman ortam dinlemesi
  • Ortam izlemesi
  • Galeri, SMS, rehber ve bütün mobil uygulamalara erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
  • Yukarıda yer alan özellikler sayesinde, ilgili kişiye dair her türlü bilgi çok rahat bir şekilde elde edilebilir.

Telefon Dinleme Yazılımı Fark Edilir Mi?

İnsanların aklındaki sorulardan birisi de telefon dinleme yazılımı fark edilir mi şeklindedir. Çünkü yapılan takibin insanlar tarafından fark edilmesi, hem ciddi bir güven kaybına neden olacak hem de dinlemelerin istenildiği gibi verimli olmasını engelleyecektir. Fakat programın yapısı gereği, böyle bir durum söz konusu değildir. Yani program kesinlikle fark edilmemektedir ve kendisini gizlemeyi başarmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here