Casus Telefon Takip

0
229
Casus Telefon Takip
Casus Telefon Takip

Casus telefon takip uygulamaları teknolojinin gelişme hızına bağlı olarak ortaya çıkmış, bazı insanlar için vazgeçilmez olmuştur. Günümüzde çok küçük yaşlarda kullanılmaya başlanılan akıllı telefonlar ile dünyanın başka ucuna erişmek anında ve çok kolay olmaktadır. Hiç tanımadığımız insanlarla çeşitli platformlar üzerinden iletişim kurmak mümkün hale gelmiştir.

Telefonda kullanılan uygulamalar ile kişi büyük bir sanal çevreye sahip olabileceği gibi gerçek anlamda yakınları, arkadaşları ile de çeşitli aktivite içerisinde olabilir. İnternet ortamında ulaşılacak bilgilerin, görüntülerin, kişilerin neredeyse sınırsız oluşu özellikle ebeveynleri tedirgin etmektedir. Bunun dışında telefon takip yazılımları kişinin yakınlarının ya da çocuğunun normal arkadaşlarını, çevresini, etkinliklerini ya da nerde olduğunu merak edenler için de kullanma sebebidir.

Casus Telefon Takip Yazılımları Yasal Mı?

Casus telefon takip programı ile endişelerinden kurtulmak isteyen kişilerin bu yazılımları satın almadan önce şunlara dikkat etmelidir.

  • Program kullanımının hangi çizgide yasal olup hangi çizgide yasa dışı olduğunu bilmelidir. Yasa dışı kullanımı ile sorumluluğun kendisinde olduğunu bilmesi gerekir.
  • Program satın almadan önce isteklerine uygun, kendisini güvenilirliği konusunda tatmin eden yazılımların ve firmaların tercih edilmesi gerekir. Aksi takdirde farkında olmadan dolandırıcılar ile yapılmış bir alışverişte kişi zarar görebilir, bilgilerinin deşifre olmasına sebep olabilir.

Casus telefon takip kurulumu için bazı şartlar aranmaktadır. Bunlardan biri telefonun android özelliğe sahip olması, diğeri ise fiziksel kurulumudur. Uzaktan arama ya mesaj gönderme yoluyla kurulamayan uygulamalar için cihazda internet olması da şarttır. Program kurulum videoları izlenerek yaklaşık 3 dakika içinde işlem gerçekleştirilir.

Casus Telefon Takip Programı Özellikleri

Casus telefon takip yazılımı ile takip eden kişi hedefteki kişinin bir telefonla yapabileceği her aktiviteye ulaşabilir. Telefon dinleme, kişinin bulunduğu ortamı dinleme, isterse konuşmalara konferans olarak gizliden katılma yapılabilecekler arasındadır. Bunun dışında mesaj içeriklerine ulaşma, gelen ve giden mesajları ayırt edebilme, tarihleri hakkında bilgi edinme, karşılıklı paylaşılan dosya ya da görüntülerden haberdar olma yine programın sunduğu imkânlardandır.

Ayrıca girdiği web siteler, sosyal medya hareketleri, iletişime geçtiği şahıslar bir rapor halinde kişiye sunulur. Kişi gerekli gördüğü durumlarda müdahale eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here