Telefon Dinleme Yazılımları

0
243
Telefon Dinleme Yazılımları
Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları sayesinde elde edilen bilgiler, insanların büyük şaşkınlık yaşamasına neden olmaktadır. Çünkü bu programların yapabildikleri, tahmin edilenlerin çok daha ötesindedir. Buna bağlı olarak kullanıcıların beklentileri tam olarak karşılanırken, sorunların giderilmesinde de etkin olarak bir rol oynamaktadır. Telefon dinleme işlemini etkili olarak yapan söz konusu yazılımlar, bunun haricinde ise istenilen her türlü bilginin elde edilmesini sağlamaktadır.

Bilindiği gibi değişen toplum yapısı, insanlar arasındaki ilişkiler, sağlık sorunları ve benzer durumlar, insanların ciddi şekilde endişeler duymasına neden olmaktadır. Bu endişeler bazen çocuklarla bazen anne babalarla bazen eşlerle bazen de çalışanlarla ilgili olmaktadır. Bunların tamamı, telefon dinleme programı üzerinden elde edilen bilgiler neticesinde giderilebilmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Özellikleri

Telefon dinleme denildiği zaman, bu işlemin sadece emniyet güçleri tarafından yapılabileceği akla gelmektedir. Fakat gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu telefon dinleme yazılımları, bu durumu değiştirmiş ve sıradan insanların da dinleme yapabilmesine imkan vermiştir. Fakat burada ufak bir fark vardır. Emniyet tarafından yapılan dinlemelerde herhangi bir sınır yoktur yani istenilen kişiler çok rahat bir şekilde dinlenebilir. Fakat telefon dinleme programı ile yapılanlar ise sadece fiziki olarak program yüklenen cihazlarla sınırlıdır.

Bu programlar tarafından yapılan sadece dinleme olmayıp çok sayıda işlemdir. Bunlardan bazıları telefon dinleme, ortam dinlemesi, konum tespiti, mobil uygulamalara erişim, sosyal medya hesaplarına giriş, ortam izlemesi ve şifrelerin öğrenilmesi şeklindedir. Buradan da anlaşılacağı üzere, telefon dinleme yazılımı, kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme yazılımları, sadece Android cihazlar için geliştirilmiştir. Dolayısıyla da farklı bir sistemde çalışmaz. Kurulum yapmadan önce bu hususa dikkat edilmesi ve IOS başta olmakta üzere farklı sisteme sahip telefonlara kurulum denemesi yapılmaması gerekir. Telefon dinleme programı kurulumu son derece basittir ve kısa sürede tamamlanır. Tamamlanma süresi yaklaşık olarak 3 dakikadır. Yukarıda bahsedilen işlevlerin çalışması için kurulumun sorunsuz olarak yapılması çok önemlidir. Bunun için ise zorlanacağını düşünen kullanıcılar için kurulum videosu hazırlanmıştır. Bunlar sayesinde kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

Mobil cihazların takibi noktasında çok etkili olan bu programların lisanslı olanlarının tercih edilmesi gerekir. Lisanssız olarak satılan olan programlarla ilgili bir takım sorunların yaşanması söz konusudur. Böyle sorunlar yaşanmaması için kullanıcıların bu noktada hassasiyet göstermesi gerekiyor.

Telefon Dinleme Yazılımları Fiyatları

Kullanıcılara çok büyük avantajlar sağlayan telefon dinleme programları, farklı çeşitlere sahiptir. Telefon dinleme yazılımları fiyatları ise bu çeşitlere göre farklılık göstermektedir. Genel olarak özellik sayısı arttıkça ödenmesi gereken ücret artmaktadır. Bunun dışında yeni çıkan programların nispeten daha pahalı olduğu söylenebilir.

İnsanlar telefon takip yazılımı alacakları zaman, kendi ihtiyaçlarını karşılayacak olanları tercih etmelidir. Böylece gereksiz yere olan özellik için ödeme yapılmamış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here